Din varukorg Stäng Din varukorg
Summa varor
0 kr
Moms tillkommer med
0 kr
Totalt att betala
0 kr

Kontakta oss

Vi jobbar gärna tillsammans med våra kunder från en tidig start och ser att ni använder er av vår kunskap och kapacitet. Så vänligen kontakta oss angående allt från små reservdelar till stora helhetslösningar. Tillsammans stärker vi er konkurrenskraft.

För att bli kund hos oss och kunna handla via webbutiken klicka här.


Säljkontor & lager Göteborg
Vagnmakaregatan 14
415 72 Göteborg
Tel: 031 – 340 90 70
E-mail: office@kranel.se

För radiostyrningar:
Tel: 031 - 340 90 80
E-mail: radio@kranel.se

Säljkontor Stockholm
Reprovägen 12
183 77 Täby
Tel: 08 – 756 00 95


Försäljning. Martin Horak
E-mail: martin.horak@kranel.se

Försäljning. Mattias Löveryd
E-mail: mattias.loveryd@kranel.se

Försäljning. Jan-Erik Karjalainen
E-mail: jan-erik.karjalainen@kranel.se

Försäljning. Andreas Falkner
E-mail: andreas.falkner@kranel.se

Försäljning radiostyrningar. Martin Andreasson
E-mail: martin.andreasson@kranel.se

Lager & Logistik. Mattis Lidbeck
E-mail: mattis.lidbeck@kranel.se

Service & Produktion radiostyrningar. Peter Maisaari
E-mail: peter.maisaari@kranel.se

Design & Konstruktion radiostyrningar. Lars Sjöberg
E-mail: lars.sjoberg@kranel.se

Marknad. Frida Löveryd
E-mail: frida.loveryd@kranel.se

Ekonomi & Administration. Karin Löveryd
E-mail: karin.loveryd@kranel.se

Personal. Frida Löveryd
E-mail: frida.loveryd@kranel.se

VD. Mats Löveryd
E-mail: mats.loveryd@kranel.se

Skicka ett mail till oss med vårt kontaktformulär

Vad roligt att du har hittat hit. Fyll gärna i formuläret så kontaktar vi dig så snart vi kan.