Din varukorg Stäng Din varukorg
Summa varor
0 kr
Moms tillkommer med
0 kr
Totalt att betala
0 kr

Kontakta oss

Vi jobbar gärna tillsammans med våra kunder från en tidig start och ser att ni använder er av vår kunskap och kapacitet. Så vänligen kontakta oss angående allt från små reservdelar till stora helhetslösningar. Tillsammans stärker vi er konkurrenskraft.

För att bli kund hos oss och kunna handla via webbutiken klicka här.


 

Säljkontor & lager Göteborg
Vagnmakaregatan 14
415 72 Göteborg

Tel: 031 – 340 90 70
Tel: 031 - 340 90 80 (för radiostyrningar)
E-mail: office@kranel.se


Säljkontor Stockholm
Reprovägen 12
183 77 Täby

Tel: 08 – 756 00 95

E-mail: office@kranel.se


Försäljning. Martin Horak
E-mail: martin.horak@kranel.se

 

Försäljning. Mattias Löveryd

E-mail: mattias.loveryd@kranel.se

 

Försäljning radiostyrningar. Martin Andreasson

E-mail: martin.andreasson@krancom.se

 

Lager & Logistik. Mattis Lidbeck

E-mail: mattis.lidbeck@kranel.se

 

Service & Produktion radiostyrningar. Peter Maisaari

E-mail: peter.maisaari@krancom.se

 

Design & Konstruktion radiostyrningar. Lars Sjöberg

E-mail: lars.sjoberg@krancom.se

 

Marknad. Frida Löveryd
E-mail: frida.loveryd@kranel.se

Ekonomi & Administration. Karin Löveryd
E-mail: karin.loveryd@kranel.se

Personal. Frida Löveryd
E-mail: frida.loveryd@kranel.se

VD. Mats Löveryd
E-mail: mats.loveryd@kranel.se

Försäljning. Jan-Erik Karjalainen

E-mail: jan-erik.karjalainen@kranel.se

 

Försäljning. Andreas Falkner

E-mail: andreas.falkner@kranel.se